SPAWACZ MIG/MAG/TIG – TITAN International Vision Sp. z o.o. – Bergen op Zoom

TITAN International Vision Sp. z o.o.

Dla naszych holenderskich Klientów szukamy spawaczy MIG, MAG, TIG.

ZAKRES PRAC, OBOWIĄZKI:

  • zgodnie z potrzebami pracodawcy

WYMAGANIA:

  • aktualne certyfikaty spawalnicze
  • prawo jazdy
  • własne auto mile widziane, ale niekonieczne
  • język angielski/ niemiecki B1
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie.

OFERUJEMY:

✔stawkę godz. brutto 16,00-21,50 € brutto za godz.
✔ tygodniowa stawka netto €575 – €675 za 40 h pracy, możliwe nadgodziny
✔Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
✔ Wynagrodzenie na 4 tygodnie (w pierwszych tygodniach mogą otrzymać zaliczkę w wysokości 200 EUR)
✔ Samochód służbowy z dodatkiem na paliwo (0,21 € za km)
✔ Najlepsze darmowe ubezpieczenie zdrowotne
✔ Szybki internet w domu rodzinnym
✔ Menedżer konta osobistego
✔ Spotkanie BSN
✔ Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres
✔ Korzyści podatkowe ET.

Lees hier meer